Otathan yhteyttä, niin pääsemme alkuun

Kuinka voimme auttaa? Jätä yhteystietosi ja otamme yhteyttä mahdollisimman pian.

    Yhteystiedot

    myynti@lapinlahdenkoneistus.fi

    Varasto

    Tavaran lähetys ja vastaanotto
    +358 (0)50 336 2332
    varasto@lapinlahdenkoneistus.fi

    Laskutustiedot

    verkkolaskuosoite: 003719729088
    operaattoritunnus: 003721291126

    Löydät meidät myös Facebookista:

    FACEBOOK

    Henkilökuntamme yhteystiedot

    Tuomas Litmanen

    Toimitusjohtaja

    Investoinnit, tuotannon kehitys

    +358 500 780 347

    tuomas.litmanen@lapinlahdenkoneistus.fi

    Erkki Litmanen

    Hallituksen puheenjohtaja

    Myynti

    +358 (0)50 517 1858

    erkki.litmanen@lapinlahdenkoneistus.fi

    Ville Hiltunen

    Tuotantopäällikkö

    Tuotannonohjaus, tilausten käsittely

    +358 (0)40 594 5870

    ville.hiltunen@lapinlahdenkoneistus.fi

    Mika Hiltunen

    Kehitysinsinööri

    Menetelmäkehitys, kehityshankkeet

    +358 (0)50 080 2772

    mika.hiltunen@lapinlahdenkoneistus.fi

    Mirja Litmanen

    Hallintojohtaja

    Ostot, taloushallinto ja markkinointi

    +358 (0)50 321 6902

    mirja.litmanen@lapinlahdenkoneistus.fi

    Yhteystiedot

    myynti@lapinlahdenkoneistus.fi

    Löydät meidät myös Facebookista:

    FACEBOOK
    */?>
    

    design by: