Otathan yhteyttä, niin pääsemme alkuun

Kuinka voimme auttaa? Jätä yhteystietosi ja otamme yhteyttä mahdollisimman pian.

Yhteystiedot

myynti@lapinlahdenkoneistus.fi

Löydät meidät myös Facebookista:

FACEBOOK

Henkilökuntamme yhteystiedot

Erkki Litmanen

Toimitusjohtaja

Myynti, investointi ja rekrytointi

+358 (0)50 517 1858

erkki.litmanen@lapinlahdenkoneistus.fi

Mirja Litmanen

Hallintojohtaja

Ostot, taloushallinto ja markkinointi

+358 (0)50 321 6902

mirja.litmanen@lapinlahdenkoneistus.fi

Ville Hiltunen

Tuotantopäällikkö

Tilausten käsittely, tuotannonohjaus

+358 (0)40 594 5870

ville.hiltunen@lapinlahdenkoneistus.fi

Pasi Heikkinen

Varastonhoitaja

Tavaran lähetys ja vastaanotto, alihankintaostot

+358 (0)40 589 0393

pasi.heikkinen@lapinlahdenkoneistus.fi

Tuomas Litmanen

Menetelmäkehittäjä

+358 500 780 347

tuomas.litmanen@lapinlahdenkoneistus.fi


design by: